Tautas 102, Daugavpils,
LV-5417, Latvia

Tel: +371 654 40849
Tel: +371 654 07685
Fax: +371 654 07684
info@centennial.lv
www.centennial.lv

Uzņēmuma vēsture

PAR KOMPĀNIJU

SIA Centennial Industries ir kompānija ar 100% norvēģijas kapitālu, kas tika dibināta 2001. gadā Daugavpilī, Latvijā. Ražošanas process noriet mūsdienīgi aprīkotās telpās. Mēs sniedzam augstas kvalitātes pakalpojumus visiem saviem klientiem.

SIA Centennial Industries tika nosaukta pc zviedru pilsētas kur kompānija kādreiz atradās. Tika nolēmts pārvietot ražošanu uz Latviju lai kļūtu par konkurētspējīgakiem un piedāvātu klientiem labākas cenas. Daugavpils ir otrā lielāka pilsēta Latvijā, kas atrodas netālu no robežas ar Lietuvu, Krieviju un Baltkrieviju, 220 km no galvaspilsētas Rīgas, kas padara Daugavpili par pievilcīgu vietu kur nodarboties ar biznesu.

Mūsu ražošanas iespējas aptver plašu produktu izvēli tādās tirgūs kā ofisa un skolas preces, iepakojums, preces tūrismam, restorāniem un konferencēm kā arī reklāmas preces.

Pašlaik mēs piegādājam preces Zviedrijā, Norvēģijā, Lielbritānijā, Dānijā, Somijā, Francijā, kā arī Krievijā un Baltkrievijā.

Mēs varam pieņemt pasūtījumus no visas Eiropas pateicoties mūsu pārdevējiem kam ir perfektas valodu zināšanas: Anglu, Zviedru, Norvēģu, Dāņu un Franču. Mes arī apmeklējam klientus un esam atvērti jaunu produktu dizainiem.

Droši apmeklējiet mūsu mājaslapu izmantojot navigācijas paneli un kontaktējiet mūs lai saņemtu vairāk informācijas par kompāniju un produkciju.